Броварський МФК «Авалон» виходить до 1/8 фіналу Кубка України з футзалу
![](https://brovary-rada.gov.ua/storage/app/uploads/public/65b/769/aa0/thumb_1122_800_600_0_0_auto.jpg)
У суботу, 27 січня, відбувся повторний матч ІІІ попереднього етапу VBET Кубка України з футзалу. Броварський МФК «Авалон» приймав луцький «Любарт». Перша гра відбулася тиждень тому в Луцьку і завершилася нічиєю «бойовою» нічиєю - 1:1. Для виходу в 1/8 фіналу броварським футзалістам потрібна була тільки перемога. Підтримати команду прийшли сотні броварських вболівальників, які вщент заповнили спортивну залу СК КОСФК. Разом з усіма за «авалонівців» вболівали заступники Броварського міського голови Олександр Резнік та Петро Бабич.
Як виявилося з метою перемогти підопічні Олександра Славінського справилися на відмінно. Ще в першій двадцятихвилинці броварські «майстри шкіряного м'яча» забили супернику два голи. М’ячі забивали: Сергій Романовський та Андрій Науменко. При рахунку 2:0 команди пішли на перерву.
Друга двадцятихвилинка закінчилася з рахунком - 5:0 (6:1 за сумою двох матчів) на користь МФК «Авалон», який виходить до 1/8 фіналу і очікує на свого наступного суперника. На цьому етапі до учасників вже приєднаються учасники Екстра-ліги, значить боротьба буде ще гострішою! Бажаємо броварській команді успіхів та перемог!