Броварський МФК «Авалон» виходить до наступного етапу
11 грудня 2023
![](https://brovary-rada.gov.ua/storage/app/uploads/public/657/703/22f/thumb_797_800_600_0_0_auto.jpg)
В неділю, 10 грудня, відбувся матч-відповідь другого етапу VBET Кубок України 2023/2024 з футзалу. Броварський МФК «Авалон» гостював у Рівному, де зіграв із місцевим «Кардинал-2-Авангард-ДЮСШ №4». Броварські футзалісти отримали мінімальну перемогу – 1:0. Таким чином за сумою двох матчів МФК «Авалон» (Бровари) виходить до наступного етапу. Нагадаємо, що в першому матчі, який відбувся два тижня тому вдома, «авалонівці» теж були сильнішими – 3:0. За сумою двох матчів – 4:0 – на користь МФК «Авалон» (Бровари).