Чотири спортсмени із Броварської громади виступлять на Олімпіаді-2024

12 липня 2024

Україна візьме участь у літніх Олімпійських іграх 2024 року в Парижі, що відбудуться з 26 липня по 11 серпня 2024 року.

До складу української делегації увійшли 297 осіб, у тому числі 140 спортсменів.

Збірна України буде представлена у 26 видах спорту із 32, які входять до програми Олімпійських ігор: бадмінтон, бокс, вільна та греко-римська боротьба, брейкінг, важка атлетика, велосипедний спорт (маунтінбайк і шосе), веслувальний слалом, академічне веслування, веслування на байдарках і каное, спортивна гімнастика, художня гімнастика, дзюдо, легка атлетика, артистичне плавання, плавання, скелелазіння, стрибки у воду, стрільба з лука, стендова стрільба, кульова стрільба, сучасне п’ятиборство, теніс, настільний теніс, фехтування та футбол.

У складі Національної збірної команди України на Олімпійських Іграх-2024 6 спортсменів будуть представляти Київщину, серед них чотири Броварську громаду.

Вітайте нашу потужну олімпійську команду:

Дмитро ЛОВЧИНСЬКИЙ (бокс) - Майстер спорту України міжнародного класу з боксу. Боксер надважкої ваги. Чемпіон Європи серед чоловіків до 22 років.

Аліна ГРУШИНА (жіноча боротьба) - Заслужений майстер спорту України з вільної боротьби. Бореться у ваговій категорії 57 кг. Призерка чемпіонату світу, чемпіонка та призерка Європи, чемпіонка світу та Європи серед молоді до 23 р.

Людмила ОЛЯНОВСЬКА (легка атлетика) -  Заслужений майстер спорту України з легкої атлетики. Спеціалізується у спортивній ходьбі на 20 км. Чинна рекордсменка України на 3-х дистанціях, бронзова призерка чемпіонату світу, призерка чемпіонатів Європи, чемпіонка Європи серед молоді.

Артур ФЕЛЬФНЕР (легка атлетика) - Заслужений майстер спорту України з легкої атлетики. Спеціалізується у метанні списа. Чинний рекордсмен України серед юніорів та молоді, бронзовий призер Європейських ігор, чемпіон Європи серед молоді, чемпіон та срібний призер чемпіонату світу серед юніорів, чемпіон Європи серед юніорів.

Успіху та перемог нашим спортсменам! Перемога буде за нами! Все буде Україна!