Друге місце вихованця броварського СК «Сокіл» на чемпіонаті України зі змішаних єдиноборств ММА

21 лютого 2024

18 лютого в місті Дніпро відбувся чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА серед дорослих, який зібрав найсильніших майстрів з різних регіонів нашої держави. Броварську громаду представляв вихованець спортивного клубу «Сокіл» (ДЮСШ відділу фізичної культури та спорту Броварської міської ради, президент Олександр Горобінський) Владислав Король. Влад виступав серед спортсменів віком 18 – 20 років, привівши чотири надважкі поєдинки. У напруженій та безкомпромісній боротьбі він став «срібним» призером чемпіонату України, та буде представляти наше місто в складі збірної команди України на чемпіонаті Європи, який відбудеться наприкінці березня в Сербії та чемпіонату світу, який відбудеться восени в Узбекистані.

Вітаємо спортсмена та його наставника Олександра Горобінського і бажаємо успіхів на міжнародній арені!