Команда шахістів «Бровари -1» - переможець чемпіонату Київської області

12 грудня 2023

Командний чемпіонат Київської області із шахів серед юнаків та дівчат до 16 років 9 грудня приймало місто-герой Буча.

На чемпіонат з'їхалися 90 шахістів, 18 команд (4 юнаки та 1 дівчина в кожній), які представляли Бучу, Бровари, Березань, Білу Церкву, Ворзель, Ірпінь та Фастів.

На урочисте відкриття завітали віцепрезидент Київської обласної федерації шахів Семен Гребенюк, представник БО «Благодійного фонду імені Іллі Грабара» Назар Грабар, головний суддя змагань Леонід Ніколаєв, заступник арбітра Павло Козловець і керівник Центру творчого навчання «Kiwi» Юрій Курич.

Відзначимо, що змагання проводилися за швейцарською системою в 7 турів з контролем часу 10хв + 5секунд на хід та з обрахуванням міжнародного рейтингу.

В напруженій боротьбі перше загальнокомандне місце вибороли шахісти із команди «Бровари-1» (тренер Семен Гребенюк).

• 1 місце - команда шахістів «Бровари -1» (Бровари)
  • 2 місце - команда «Біла Церква – 1» (Біла Церква)
  • 3 місце - «Березань – 1» (Березань)

Найкращі результати серед гравців показали:

• на першій шахівниці - Пільчук Артем (Бровари)
  • на другій шахівниці - Громосяк Антоній (Бровари)
  • на третій шахівниці - Громосяк Олексій (Бровари)
  • на четвертій дошці - Авагян Саргіс (Бровари)
  • на п'ятій дошці шахістка - Мисан Ангеліна (Березань)

Від автора Олексія Кавиліна, президента Київської обласної федерації шахів, усім гравцям та їх тренерам за участь Оргкомітетом були подаровані шахові книги.

Змагання відбулися за сприяння Управління молоді та спорту КОВА, відділу молоді та спорту Бучанської міської ради, які провела Київська обласна федерація шахів спільно з Центром творчого навчання «Kiwi» за підтримки Київської обласної федерації шахів та БО «БФ ІЛЛІ ГРАБАРА».

Вітаємо броварських шахістів та їх наставника та бажаємо нових звершень та успіхів!