Нагороди броварських «атлетів»

16 жовтня 2023

12 – 15 жовтня у Хмельницькому відбулося два Всеукраїнські турніри з кікбоксингу: Кубок України з кікбоксингу WAKO серед дорослих та Відкритий всеукраїнський турнір з кікбоксингу WAKO присвячений пам'яті Орла Павла та захисників України. Сотні учасників, які представляли більшість регіонів України, напружена та безкомпромісна боротьба, виснажливі двобої на рингах та татамі і така чудова мить перемоги!

Броварську громаду представляли вихованці СК «Атлет» (ДЮСШ управління освіти і науки Броварської міської ради, президент клубу ЗТУ Денис Вольський, тренер Сергій Вольський).

Броварські майстри кікбоксингу в підсумку вони завоювали – 4 перших, 3 – друге та 1 «бронзову» нагороди.

Кубок України з кікбоксингу WAKO серед дорослих

• Обручкова Ярослава (К-1)

Відкритий всеукраїнський турнір з кікбоксингу WAKO присвячений пам'яті Орла П.О. та захисників України серед дітей, молодших юнаків, старших юнаків та юніорів

Переможцями стали:

• Фролов Єгор  (К-1)
  • Гудзь Владислав  (лоу-кік)
  • Божко Дмитро (лоу-кік)

«Срібні» медалі» завоювали:

• Ворона Кирило - (кік-лайт і лайт-контакт)
  • Іллюченко Святослав - (кік-лайт)

«Бронзова» нагорода в доробку

• Овчаренко Адріан  (лоу-кік)

Вітаємо броварських спортсменів та їх наставників і бажаємо подальших успіхів та перемог!