Нагороди вихованців броварського СК «Атлет» на Всеукраїнських змаганнях з муей тай

05 лютого 2024

Вихованці спортивного клубу єдиноборств «Атлет» (ДЮСШ управління освіти і науки Броварської міської ради, президент ЗТУ Денис Вольський, тренер - Сергій Вольський) чудово виступили на Першому етапі Кубку України серед дорослих та відкритому чемпіонаті Одеської області з таїландського боксу муей тай, завоювавши 8 медалей найвищого ґатунку (4 золоті, 3 срібних та 1 бронзову). В турнір взяли участь найсильніші майстри муей тай з різних куточків України. Сотні учасників, які представляли десятки спортивних клубів нашої держави. До честі броварських майстрів, які представляли СК «Атлет» (єдині представники Київської області), вони чудово налаштувалися на боротьбу і показали достойні результати.

Нагороди броварських «атлетів», завойовані на змаганнях:

Кубок України 🏆:

• 1 місце - Титаренко Катерина 🥇;
  • 2 місце - Обручкова Ярослава (за максимально суперечливим рішенням суддів поступилася місцевій суперниці)🥈.

Відкритий чемпіонат Одеської області 🏅:

• 1 місце - Овчаренко Адріан 🥇;
  • 1 місце - Юхта Євген🥇;
  • 1 місце Фролов Єгор🥇;
  • 2 місце - Гора Роман🥈;
  • 2 місце - Ворона Кирило🥈;
  • 3 місце - Божко Дмитро🥉.

Вітаємо наших спортсменів та їх наставників і бажаємо перемог і успіхів в подальших турнірах і змаганнях!