Перемоги броварських шахістів на фестивалі «Зимова казка»

11 грудня 2023

Нещодавно в Києві відбувся Шаховий фестиваль «Зимова казка». Броварську громаду представляли кращі вихованці відділення шахів ДЮСШ відділу фізичної культури та спорту Броварської міської ради (тренер Семен Гребенюк).

В основному турнірі «А» грали 1 та 2 розряди без обмеження віку. Впевнену перемогу в турнірі здобув броварчанин Громосяк Антоній з результатом 8,5 очок із 9 можливих! Трішки відстав від брата Громосяк Олексій, який виборов кращий результат серед гравців до 12 років!

В турнірі «C» серед гравців 4 розряду 1 місце серед дівчат з результатом 5,5 очок із 9 завоювала Герула Марія.

Вітаємо юних броварських шахістів з вдалими виступами та бажаємо подальших успіхів! Все буде Україна!