Рада з питань ВПО Броварської МТГ спільно з ГО "Незламна" проводить опитування
![](641031d597881-photo_2023-03-09_17-26-20jpg.jpg)
Рада з питань ВПО Броварської МТГ спільно з ГО "Незламна" проводить опитування для кращої взаємодії та надання допомоги у вирішенні нагальних питаннях:
Шановні переселенці Броварської громади!
Розуміємо, що ви зіткнулися з безліччю викликів та труднощів, і ми хочемо допомогти.
Щоб краще зрозуміти ваші потреби та розробити ефективні заходи підтримки, ми створили форму-опитування, просимо її заповнити.
Лише з вашою допомогою ми зможемо отримати цінну інформацію про реальну ситуацію та працювати разом з місцевою владою над вирішенням нагальних проблем.
Опитування складається з 36 питань і займе всього 10 хвилин вашого часу. Кожна відповідь має значення і допоможе нам покращити життя переселенців у Броварський громаді. Разом ми зможемо подолати труднощі та побудувати міцну та підтримуючу спільноту.
Ми цінуємо ваш час і зусилля, тому серед усіх учасників, які заповнять опитування, 31 травня розіграємо 3 сертифікати по 500 грн на покупки в мережі магазинів АТБ.