У Броварах відбулися змагання зі швидких шахів (рапід)

12 лютого 2024

В суботу, 10 лютого, у Броварах відбувся чемпіонат міста з швидкіх шахів (рапід) серед дорослих та дітей. Вони були організовані відділенням шахів ДЮСШ відділу фізичної культури та спорту Броварської міської ради.

Учасники грали 7 турів з контролем (10хв + 5с) на кожен хід. Всього участь у змаганні прийняли 21 гравець, серед яких 10 кандидатів в майстри спорту України та 1 майстер спорту України, решта мають 1 та 2 дорослі розряди.

До останнього туру була запекла боротьба за 1 місце, де й було визначено долю чемпіонства. В підсумку молодість виявилася сильнішою за досвід. З результатом 6 очок із 7 можливих перше місце посів КМС України Артемов Андрій. На другій сходинці з результатом 5,5 очок опинився першорозрядник Громосяк Антоній і бронзовим призером став КМС України Пільчук Артем. Найкращий результат серед дівчат у Гончаренко Анастасії.

До речі, всі 3 призера в минулому році були переможцями та призерами чемпіонатів України в своєму віці!

Вітаємо броварських шахістів та бажаємо подальших успіхів!