У Броварах відбувся турнір з ножового бою

17 жовтня 2023

14 жовтня у Броварській громаді відбувся Всеукраїнський правий турнір із спортивного ножового бою до Дня заснування Української Повстанської Армії, організованого спільними зусиллями ГО «Центурія» та «Nord Storm».

Турнір був присвячений загиблим добровольцям сучасної російсько-української війни - Сергію Стрибному «Ікси» та Олегу Фадєєнко «Малишу», легіонерам Центурії і співзасновникам «Nord Storm».

Поєдинки відбувалися на металевих і гумових ножах з використанням захисних масок. Участь в турнірі взяли 75 бійців з усіх областей України та різних правих організацій. Також було проведене окреме змагання серед діючих бійців підрозділів ЗСУ.

В загальному турнірі 1-е місце посів боєць Центурії з Броварів, 2-е місце – боєць Центурії з Кривого Рогу, 3-є місце – боєць організації Штурм.

За словами очільника підрозділу «Сenturia.brovary» Максима, в русі культивується сицилійський різновид ножового бою – головна мета якого не нанести противнику шкоди, а захистити себе. Тому хлопці більше не нападають, а думають про оборону.

На турнірі були присутні заступник міського голови Олена Красник і начальник відділу фізичної культури та спорту Броварської міської ради Дмитро Рожков.

Дивлячись на цих юнаків у серці укріплюється віра, що з такими захисниками перемога обов’язково буде за нами і над Україною нарешті запанує мир і спокій!

Все буде Україна!!!