Дія

У Броварах відбувся Відкритий чемпіонат міста з плавання

27 листопада 2023

Голова БФ «ЮНАЙТЕД24. БРОВАРЩИНА» Яна Івасик, яка за вагомий внесок в справу допомоги ЗСУ вручила Подяки начальнику відділу фізичної культури та спорту Броварської міськради Дмитро Рожкову, директору плавального басейну «Купава Сергію Бреусу та тренеру відділення плавання ДЮСШ управління освіти і науки Броварської міської ради Любові Шаповал.

Плавці змагалися на дистанціях 50, 100, 200 та 400м різними стилями. За перемогу боролися плавці із Броварів, Білої Церкви, Києва, Вишгорода та інших регіонів Київщини.

Змагання мали благодійний характер. На допомогу ЗСУ було зібрано – 46500 гривень.

Головний суддя змагань – Любов Шаповал.

Переможцями на дистанціях стали:

50м вільним стилем:

  • Данилейко Анастасія (2005 р.н.) (КОСФК)
  • Маслова Крістіна (2008 р.н.) (Біла Церква, ДЮСШ-1)
  • Ткаченко Даніїл (2002 р.н.) (Бровари, КЗ КОР ЦОП)
  • Славінський Володимир (2007 р.н.) (Київ, «Olimpic swim»)

50м брас

  • Гісар Ліза (2006 р.н.), (Бровари, «ENOT»)
  • Москаленко Надія (2008 р.н.) (Київ, ДЮСШ-18)
  • Бабенко Степан (2005 р.н.) (КОСФК)
  • Пінчук Мирон (2008 р.н.) (Бровари, ДЮСШ)

50м батерфляй

  • Латишева Поліна (2004 р.н.) (Бровари, КЗ КОР ЦОП)
  • Давлетшина Аліса (2007 р.н.) (КОСФК)
  • Тимощук Юрій (2002 р.н.) (Бровари, КЗ КОР ЦОП)
  • Меняйло Назар (2007 р.н.) (Бровари, ДЮСШ)

50м на спині

  • Калініченко Діана (2007  р.н.) (Біла Церква, КОЛФКС)
  • Ткаченко Даніїл (2002 р.н.) (Бровари, КЗ КОР ЦОП)
  • Славінський Володимир (2007 р.н.) (Київ, «Olimpic swim»)

200м вільним стилем

  • Дивак Марія (2003 р.н.) (Бровари, КЗ КОР ЦОП)
  • Рибалко Ольга (2007 р.н.) (Київ, «Olimpic swim»)
  • Масний Захар (2005 р.н.) (Бровари, КЗ КОР ЦОП)
  • Демчик Ілля (2009 р.н.) (Київ, «Olimpic swim»)

200м брас

  • Гісар Ліза (2006 р.н.), (Бровари, «ENOT»)
  • Фастовець Анна (2009 р.н.) (Біла Церква, ДЮСШ-1)
  • Болотов Ілля (2002 р.н.) (Бровари, КЗ КОР ЦОП)
  • Карпов Олександр (2007 р.н.) (Біла Церква, ДЮСШ-1)

200м батерфляй

  • Рибалко Ольга (2007 р.н.) (Київ, «Olimpic swim»)
  • Ткач Микола (2005 р.н.) (КОСФК)
  • Пустовий Ярослав (2010 р.н.) (Київ, «Olimpic swim»)

200м на спині

  • Латишева Поліна (2004 р.н.) (Бровари, КЗ КОР ЦОП)
  • Калініченко Діана (2007 р.н.) (Біла Церква, КОЛФКС)
  • Славінський Володимир (2007 р.н.) (Київ, «Olimpic swim»)

200м комплексне плавання

  • Агудалічева Ірина (2010 р.н.) (Біла Церква, ДЮСШ-1)
  • Хоменко Андрій (2005 р.н.) (Бровари, КЗ КОР ЦОП)
  • Іщенко Єгор (2009 р.н.) (КОСФК)

100м вільним стилем 

  • Данилейко Анастасія (2005 р.н.) (КОСФК)
  • Кузнєцова Олександра (2010 р.н.) (КОСФК)
  • Гоша Давид (2003 р.н.) (Київ, СДЮСШОР-9)
  • Григор’єв Олександр (2007 р.н.) (КОСФК)

100м брас

  • Гісар Ліза (2006 р.н.), (Бровари, «ENOT»)
  • Петрук Поліна (2010 р.н.) (Бровари, ДЮСШ)
  • Бариляк Ярослав (2006 р.н.) (КОСФК)

100м батерфляй 

  • Тимощук Юрій (2020 р.н.) (Бровари, КЗ КОР ЦОП)
  • Демчик Ілля (2009 р.н.) (Київ, «Olimpic swim»)
  • Латишева Поліна (2004 р.н.) (Бровари, КЗ КОР ЦОП)
  • Ефіменко Ніколь (2010 р.н.) (КОСФК)

100м на спині

  • Дивак Марія (2003 р.н.) (Бровари, КЗ КОР ЦОП)
  • Калініченко Діана (2007 р.н.) (Біла Церква, КОЛФКС)
  • Славінський Володимир (2007 р.н.) (Київ, «Olimpic swim»)

400м вільним стилем

  • Рибалко Ольга (2007 р.н.) (Київ, «Olimpic swim»)
  • Демчик Ілля (2009 р.н.) (Київ, «Olimpic swim»)

Вітаємо переможців та призерів змагань і бажаємо подальших успіхів!

Мешканцю
Управління містом
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux