Відбувся ІІ тур чемпіонату Київської області з гандболу серед юнаків

19 грудня 2023

Минулими вихідними в місті Сквира Білоцерківського району відбувся ІІ тур чемпіонату Київської області з гандболу серед юнаків 2011-2012 р.н. та молодші сезону 2023-2024 років.

Нагадаємо, що за перемогу в обласному чемпіонаті тут борються шість дитячих гандбольних команд Київщини: Рокитного, Броварів, Петропавлівської Борщагівки, дві команди із Сквири (2011 та 2012 років народження) і Вишгорода.

Броварську громаду представляють вихованці відділення гандболу ДЮСШ управління освіти і науки Броварської міської ради (тренер В’ячеслав Гасаненко, директор Сергій Кульчицький).

Як відмітила уповноважена особа Федерації гандболу в Київській області, начальник відділу фізичної культури та спорту Броварської міської ради Дмитро Рожков, що Сквира чудово зустріла учасників і провела звітній тур на належному рівні.

Продовжили свою переможне ходу лідери, гандболісти ДЮСШ (Сквира) 2011 року народження, які на даний час не мають «гіркоти» поразок і впевнено йдуть на першому місці, маючи в активі 15 очок в 5 матчах.

Загалом турнірне становище команд після ІІ турів виглядає наступним чином:

• ДЮСШ (Сквира) – 15 очок
  • ДЮСШ «Борщагівець» - 12 очок
  • ДЮСШ (Вишгород) – 9 очок
  • ДЮСШ (Сквира) – 6 очок
  • ДЮСШ (Рокитне) – 3 очки
  • ДЮСШ (Бровари) – 0 очок

Бажаємо юним гандболістам гарних матчів, чудових атак і позитивних результатів!