«Золоті» виступи броварських боксерів на міжнародному турнірі в Угорщині

22 січня 2024

Вражаючий медальний врожай зібрали українські боксери на 68-му за ліком міжнародному турнірі «Меморіал Іштвана Бочкая» в угорському місті Дебрецен, який відбувся з 15 по 21 січня.

В підсумку українські команди серед чоловіків та жінок посіли другі загальнокомандні місця.

11 медалей (5 золотих, 3 срібні та 3 бронзові) вибороли наші чоловіки, 10 (3 золотих, 2 срібних, 5 бронзових) - жінки

Крім того, другий рік поспіль звання «Найкращого боксера турніру» здобув чемпіона світу-2021 українець Юрій Захарєєв.

Для української команди цей турнір став першим у 2024 році, до якого вона наполегливо готувалась в Олімпійському навчально-спортивному центрі Конча-Заспа. В складі команди України були представлені кращі вихованці Броварської школи боксу: Ельвін Алієв (67кг), Дмитро Ловчинський (+92кг) та Марія Ловчинська (+81кг) і ЗТУ Олександр Поліщук.

Всі броварські боксери впевнено провели свої поєдинки і повертаються додому із золотими нагородами!

Вітаємо броварських майстрів «шкіряної рукавички» та їх наставників і бажаємо нових успіхів та перемог! Все буде Україна!