20 травня 2024

17 травня Броварська громада приймала представників місцевого самоврядування з усієї Київщини в рамках спільної ініціативи у співпраці з Регіональним офісом Програми «U-LEAD з Європою» у Київській області.

Якісні соціальні послуги в Україні мають стати не лише обов'язковим стандартом, але й ефективним інструментом для підтримки громадян у всіх сферах їхнього життя. В умовах викликів та перетворень, стабільність та соціальна справедливість стають ключовими складовими успішного розвитку суспільства.

До проведення заходу з обміну досвідом з представниками територіальних громад Київської області на тему «Організація надання якісних соціальних послуг у Броварській міській територіальній громаді» долучилися заступники голів територіальних громад, а також фахівці з соціальної роботи. Броварську громаду представляли міський голова Ігор Сапожко, заступник міського голови Лариса Виноградова, начальник управління соціального захисту населення Алла Петренко, керівники підрозділів та служб соціального спрямування.

Гості громади відвідали Територіальний центр, Центр реабілітації дітей з інвалідністю, Центр трудової та соціальної адаптації «Перспектива 21.3» та СОС-містечко.

Щиро та відкрито ділимося напрацюваннями, презентуємо своє, переймаємо краще від колег.