Нагородження призерів Всеукраїнського турніру з бойового самбо та з рукопашного бою

26 грудня 2023

26 грудня в залі засідань виконкому Броварської міської ради відбулося урочисте нагородження призерів Всеукраїнського турніру з бойового самбо та Всеукраїнського турніру з рукопашного бою в рамках проведення спортивно-масового заходу серед учнів "ПЛІЧ-о-ПЛІЧ", ініційованого Президентом України.

Вихованців СК "Сокіл" привітали міський голова Ігор Сапожко, начальник відділу фізичної культури та спорту Дмитро Рожков, президент БФ "Розвиток ЮА" Сергій Гармашев. Юні "рукопашники" та їх тренери відзначені Подяками міського голови за високі спортивні результати та високий професіоналізм.

За вагомий внесок у розвиток фізичної культури та спорту, підготовку переможців і призерів всеукраїнських змагань були нагороджені Почесними грамотами виконавчого комітету Броварської міської ради тренери-викладачі СК "Сокіл"  Олександр Рибалка, Олександр Горобінський та Андрій Лисенко.

Також Подяки міського голови отримали за особистий вагомий внесок у розвиток рукопашного бою у м. Бровари - Богдан Павлик, Володимир Скорик та директор ліцею №6 Людмила Миколаївна Приделюк.

Вітаємо! Нам є ким пишатися!