«Творча особистість - 2024»

23 травня 2024

22 травня 2024 року відбувся щорічний захід  «Творча особистість - 2024» з віншування талановитих і обдарованих дітей Броварської міської територіальної громади, їх педагогів, наставників та тренерів.

Задля відзначення талановитих учнів, вихованців та юних спортсменів зібралися педагоги, батьки, керівники закладів освіти громади,  представники Управління освіти і науки, Центру професійного розвитку педагогічних працівників Броварської міської ради.

З теплими словами привітань до присутніх звернулися міський голова Ігор Сапожко та начальник Управління освіти і науки Оксана Мельник.

Церемонія нагородження Подяками міського голови, Грамотами Управління освіти і науки та пам’ятними сувенірами проводилась у 6-ти номінаціях:

• "Золотий олімп": нагороджено 20 учнів
  • "Флагман освіти": відзначено 45 педагогів закладів освіти
  • "Зорецвіт талантів": нагороджено 14 творчих колективів та 81 вихованець закладів позашкільної і загальної середньої освіти та їх керівників;
  • "З турботою в серці": вручено нагороди 34 учням закладів загальної середньої освіти;
  • "Крок до успіху": удостоєні нагород 61 учень та 47 педагогів;
  • "Спортивна гордість": нагороди отримали 2 команди та 20 вихованців і їх тренери-наставники.

Високу нагороду – Грамоту Верховної Ради України "За заслуги перед українським народом" - отримав Роман Миколайович Кузьмук , тренер-викладач з лижних гонок Дитячо-юнацької спортивної школи Управління освіти і науки.

На сцені також відбулось вручення Подяк міського голови, Грамот Управління освіти і науки директорам закладів освіти для учнів та вихованців – призерів інтелектуальних і творчих конкурсів, а також їх педагогів-наставників.