Броварська призерка паралімпійських ігор Людмила Даниліна стала кращою на дистанції 3000 м
08 січня 2024
![](01000mxo-ffeb_1280x720.jpeg)
6-7 січня київський легкоатлетичний манеж КМ ШВСМ зустрічав українських легкоатлетів на першому турнірі 2024 року – ним уже традиційно стали «Різдвяні старти».
![](/storage/app/media/uploaded-files/photo_2024-01-08_11-08-43.jpg)
![](/storage/app/media/uploaded-files/photo_2024-01-08_11-08-43.jpg)
Участь у цьогорічних змаганнях взяли 338 атлетів і атлеток з 22 областей України та міста Києва. За перемоги в своїх дисциплінах боролися і броварські представники і представниці «королеви спорту», вихованці КЗ КОР Центру олімпійської підготовки та Київського регіонального центру з фізичної культури і спорту
інвалідів «Інваспорт».
![](/storage/app/media/uploaded-files/12766.jpg)
![](/storage/app/media/uploaded-files/12766.jpg)
Вони вибороли наступні нагороди:
Людмила Даниліна (Інваспорт) – біг на 3000 м
Анна Дудніченко - стрибки з жердиною
Тетяна Чорновол - біг на 1500 м
Аліна Корсунська - біг на 800 м з особистим рекордом
З особистим рекордом, але на 4-му місці фінішувала на дистанції 1500 м Карина Тищенко
![](/storage/app/media/uploaded-files/12766.jpg)
![](/storage/app/media/uploaded-files/12766.jpg)
Особливо хочеться відмітити досвідчену броварчанку, призерку паралімпійських ігор Людмилу Даниліну, яка не тільки стала кращою на дистанції 3000 м, але й на 9 секунд випередила суперницю, яка фінішувала другою.
![](/storage/app/media/uploaded-files/%20%D0%A7%D0%9E%D0%A0%D0%9D%D0%9E%D0%92%D0%9E%D0%9B.png)
![](/storage/app/media/uploaded-files/%20%D0%A7%D0%9E%D0%A0%D0%9D%D0%9E%D0%92%D0%9E%D0%9B.png)
Вітаємо броварських легкоатлетів та їх наставників і бажаємо нових успіхів у новому, 2024 році!