Броварські «соколята» вдало виступили на Всеукраїнському турнірі з рукопашного бою

22 листопада 2023

Минулого вікенду, в Києві, відбувся Всеукраїнський турнір з рукопашного бою серед юніорів, присвячений пам’яті військовослужбовців та працівників правоохоронних органів, які загинули при виконанні службових обов’язків.

На турнірі були присутні поважні гості: тимчасово виконуючий обов’язки Міністра молоді та спорту України Матвій Бідний, начальник управління Державної охорони України, генерал-майор Сергій Рудь, почесний президент Всеукраїнської федерації рукопашного бою Василь Крутов, президент Всеукраїнської федерації рукопашного бою Юрій Радченко та інші.

В своїх вітаннях вони відзначили, що на жаль, більш ніж 360 українських спортсменів – «янголів спорту», на полі бою віддали своє життя за нашу свободу. Кожного дня ми повинні пам’ятати про ціну, яку заплатила і продовжує платити наша країна за свою незалежність.

Близько 500 спортсменів із 16 областей віком від 10 до 15 років України взяли участь у цьому турнірі, показуючи не лише свої вміння та навички у рукопашному бою, але й відданість пам’яті та героїчному спадку тих, хто загинув, виконуючи свою службу.

Броварська громада вже традиційно була представлена кращими вихованцями СК «Сокіл» (ДЮСШ відділу фізичної культури та спорту Броварської міської ради, президент – Олександр Горобінський, який перебуває на захисті спокою українських громадян від ненависного ворога).

У неофіційному командному заліку, в результаті безкомпромісної та запеклої боротьби, перемогла Дніпровська область, а Київська та Чернігівська області зайняли друге та третє місця відповідно.

Свій значний внесок у друге місце Київщини зробили і броварські «соколята».

Тренер Горобінський Олександр:

«Бронзові» призери

• Примак Марк
  • Шумар Нікіта

Крім того, старші вихованці клубу, а саме Владислав Король, Максим Нагорний та Денис Кондратюк працювали суддями на турнірі. Разом зі своїми вихованцями були тренери клубу – Олександр Горобінський, Олександр Рибалко та Андрій Лисенко.

Вітаємо вихованців та їх наставників з вдалими виступами і нагородами та бажаємо подальших успіхів! Все буде Україна!