Київщину визнано найактивнішою областю у реалізації проєкту «Активні парки – локації здорової України»

11 грудня 2023

На першому в Україні фестивалі «Родина координаторів Активних парків Київщини» нашу область відзначили нагородою від Всеукраїнського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». 4-6 грудня в місті Бориспіль був проведений захід.

Протягом трьох днів 120 активістів, серед яких – 101 координатор Активних парків, амбасадори, працівники центру «Спорт для всіх», які займаються реалізацією соціального проєкту президента України «Активні парки – локації здорової України» на Київщині, навчалися теорії та вправлялися на практичних заняттях для підвищення компетентності у впровадженні здорового та активного способу життя для всіх верств населення пристоличного регіону.

Учасники слухали лекції щодо напрямів успішної реалізації програми «Активні парки – локації здорової України» серед мешканців громад, у яких вони працюють, а також брали участь у майстер-класах і фізичних активностях.

Найбільш активні громади визначалися в 9 номінаціях за різними критеріями.

Представники Броварського району та Калитянської й Броварської громад були відзначені в номінаціях за найбільшу активність в реалізації соціального проекту "Активні парки - локації здорової України".

За найбільш сумарну кількість залучених людей – Броварський район, Броварська громада, координатор Оксана Романюк.

За найкращий результат в організації тренувань з учасниками бойових дій – Броварський район, Броварська громада, координатор Станіслав Гладченко.

Більше інформації читайте на сайті Управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації: https://sport-koda.org/.../kyyivshchynu-vyznano...