Дія

Проєкт «Сектор протидії домашньому насильству»

09 листопада 2023

Проєкт «Сектор протидії домашньому насильству» вже успішно реалізований на території Київщини та став ефективним методом забезпечення безпеки громадян.

З цього приводу сьогодні відбулося урочисте відкриття «Сектору протидії домашньому насильству» у місті Бровари.

На заході були присутні керівництво Броварського управління поліції Київщини, голова Броварської міської громади Ігор Сапожко та представники служб у сфері запобігання та протидії домашньому насильству міста Бровари.

Головним завданням Сектору є вчасно та ефективно здійснювати заходи у сфері запобігання домашньому насильству, постраждалим особам роз’яснювати їх права та проводити профілактичну роботу із особами, що перебувають на обліку.

До складу сектору увійшли досвідчені правоохоронці, які обрані з числа працівників відділу реагування патрульної поліції, дільничних офіцерів та сектору превентивної комунікації. Співробітники новоствореного сектору у цілодобовому режимі у складі мобільної бригади  надаватимуть необхідну допомогу особам, які страждають від домашнього насилля.

Продовжуємо розвивати безпечне середовище на території нашої громади!

Мешканцю
Управління містом
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
Google Chrome
Mozilla Firefox