У Броварах відбулися Благодійні змагання з художньої гімнастики на підтримку ЗСУ

20 грудня 2023

В суботу, 16 грудня, у Броварах відбулося свято краси та грації - «Благодійні змагання з художньої гімнастики на підтримку ЗСУ», організовані відділенням художньої гімнастики ДЮСШ управління освіти і науки Броварської міської ради за підтримки відділу фізичної культури та спорту Броварської міської ради та БФ «ЮНАЙТЕД24. БРОВАРЩИНА».

На урочисту церемонію відкриття завітали поважні гості - начальник Київського обласного відділення - філії КФВС МОН України Анатолій Ільченко, начальник відділу фізичної культури та спорту Броварської міської ради Дмитро Рожков, директор ДЮСШ управління освіти і науки БМР Сергій Кульчицький та голова БФ «ЮНАЙТЕД24. БРОВАРЩИНА» Яна Івасик, яка за вагомий внесок в справу допомоги ЗСУ вручила Подяки головним організаторам змагань – Людмилі Матейшиній та Юлії Черкасовій.

Вони привітали учасниць та побажали гарних результатів та перемог!

Загалом за почесні трофеї у своїх вікових групах змагалися 124 учасниці, які представляли 10 команд з Києва та Київської області.

Найкращий результат та Кубок змагань в своїх категоріях та вікових групах отримали броварчанки:

• Скічко Анна
  • Личак Даша та Бондарева Анна
  • Касьян Діана
  • Дасік Крістіна та Пономаренко Єва
  • Мелещенко Марія та Волошин Діана
  • Скічко Есенія та Посипайко Арина
  • Овадчук Марія
  • Половко Злата

На допомогу ЗСУ було зібрано 12 400 гривень. Перемога буде за нами! Все буде Україна!