Дія

Здобутки броварських боксерок на міжнародному турнірі в Угорщині

20 травня 2024

У місті Єгер (Угорщина) відбувся 73-й представницький міжнародний турнір з боксу пам’яті Гергелі Борнемісси серед юніорок та юніорів, юнаків і молоді.

На турнірі за перемоги у своїх вагових категоріях змагались представники 17 країн світу. Збірна України під керівництвом головного тренера збірної Миколи Хаджиогло в напруженій боротьбі здобула 1 загальнокомандне місце.

В складі збірної були представлені вихованки СК «Патріот» (ДЮСШ відділу фізичної культури та спорту Броварської міської ради, тренери – ЗТУ Сергій Тюрін та Олександр Череп). Броварчанка Анастасія Тюріна в категорії 46кг стала чемпіонкою, а срібну нагороду здобула її землячка і товаришка по клубу Євангеліна Петрук (52кг), яка у фіналі, в рівному двобої, за рішенням рефері поступилася суперниці з Шотландії. По завершенні Євангеліна від такої несправедливості не могла стримати сліз! Нічого – всі перемоги ще в майбутньому!