Дія

Броварські гандболістки лідирують в чемпіонаті України серед команд жіночої суперліги

06 листопада 2023

2 – 5 листопада в Києві у залі НУФВСУ відбувся 2-й з’їзний тур жіночої гандбольної Суперліги України. Участь у столичному турі взяли всі клуби чемпіонату, в тому числі і ГК КОСФК (Бровари, Київська область).

У заключний день туру 5 листопада головним протистоянням був матч між лідерами турнірної таблиці – «КОСФК» з Броварів та ужгородськими «Карпатами». Обидві команди до цього зіграли 5 матчів. Напередодні броварчанки залишились єдиною командою, яка ще не знала поразок у цьому сезоні «Суперліги», маючи 5 перемог поспіль.

Перший тайм був рівним – команди по черзі виходили уперед. На заключних хвилинах першої половини «Карпати» зробили ривок і закинули 3 м’ячі поспіль, тож на перерву гравчині пішли за рахунку 14:12 на користь команди з Ужгорода. Зрештою, у другому таймі підопічні Бориса Петровського вже не дозволяли суперницям зрівняти рахунок. У підсумку - важка перемога «Карпат» 27:24.

Тож тепер у обох команд за 2 тури по 5 перемог та по одній поразці. Але за рахунок кращої різниці забитих та пропущених м’ячів на першому місці заліку залишається команда броварського «КОСФК». «Карпати» - другі.